هزینه عمل بواسیر یا هموروئید ، کیست مویی ، شقاق ، و فیستول با لیزر

هزینه جراحی

هزینه جراحی بیماری های مقعدی :تعیین هزینه دقیق عمل جراحی این بیماری ها مثل هزینه عمل کیست مویی کار مشکلی است زیرا هزینه عمل به عوامل متعددی از جمله پزشک، مرکز درمانی، شهری که قرار است درمان را در آن انجام دهید، شرایط بیمار و … بستگی داشته و نمی توان برای آن هزینه دقیقی را تعیین نمود.

به علاوه هر مقدار بیماری شما پیشرفته باشد به عمل سنگین تری نیاز دارد و مسماً هزینه مورد نیاز برای درمان آن بیشتر است از همین روی توصیه می شود، در صورت بروز علائم سریعاً با پزشک مشورت نمایید.

دکتر کیست مویی و بهترین متخصص جراحی در تهران

هزینه لیزر بیماری های مقعدی

هزینه انجام لیزر این بیماری ها نیز به عوامل متعددی بستگی دارد و تعیین هزینه ی آن کار مشکلی است پس لازم است برای تعیین قیمت با مرکز درمانی مورد نظر مشورت نمایید.

اما خوب است بدانید از آنجا که لیزر به صورت سرپایی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود، نیاز به طی دوره نقاهت و استراحت در منزل ندارد که این امر خود تا حد قابل توجهی هزینه های شما را کاهش خواهد داد.

هزینه درمان فیستول با لیزر

هزینه درمان فیستول با لیزر با توجه به اینکه عمل سرپایی می باشد و فقط یک بار انجام می شود و نیاز به نقاهت و مراقبت های طولانی مدت بعد از عمل ندارد، در مقایسه با عمل جراحی برای بیمار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

مواردی مثل اندازه و تعداد فیستول، مکان قرارگیری فیستول و شدت بیماری، انتخاب کلینیک و پزشک متخصص جراح و … همگی در تعیین قیمت لیزر فیستول تاثیرگذار بوده و هزینه دقیق بعد از ویزیت و معاینه مشخص خواهد شد. برای اطلاع از هزینه دقیق عمل فیستول با لیزر مطلب زیر را مطالعه نمایید:

هزینه درمان فیستول با لیزر چقدر است+ قیمت جراحی*1402*

هزینه لیزر زگیل تناسلی

هزینه لیزر زگیل تناسلی با توجه به تعداد زگیل ها، اندازه و موقعیت قرارگیری آن ها در بدن متغیر است. در مقایسه با کرایو زگیل تناسلی قیمت لیزر برای بیماران مقرون به صرفه تر خواهد بود. چرا که فقط یک بار انجام می شود و برخلاف کرایو نیازی به تکرار جلسات درمان ندارد.

برای اطلاع از هزینه دقیق لیزر زگیل تناسلی در ونک لیزر مطلب زیر را مطالعه کنید:

هزینه لیزر زگیل تناسلی(Co2)+ قیمت کرایو{تعرفه بیمه}

هزینه درمان شقاق با لیزر

هزینه درمان شقاق با لیزر با توجه به نوع کلینیکی که انتخاب می کنید، تبحر و مهارت پزشک جراح، نوع شقاق (حاد یا مزمن) و شدت آن متغیر می باشد و هزینه دقیق بعد از ویزیت و معاینه اولیه مشخص می شود.

درمان شقاق در بیمارستان های دولتی به روش عمل جراحی سنتی انجام می شود ولی لیزر شقاق فقط در کلینیک ها یا مطب پزشک قابل انجام است. جهت اطلاع از هزینه دقیق عمل لیزر شقاق مقعدی مطلب زیر را مطالعه نمایید:

هزینه درمان شقاق با لیزر 💸(تعرفه بیمه سال1403)

قوانین بیمه در رابطه با پرداخت هزینه درمان لیزر

یکی از مهمترین مسئله در رابطه با درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر این است که بیمه هزینه آن را تقبل نمی کند. دلیل این امر این است که به طور کلی شرکت های بیمه هزینه های روش های درمانی سرپایی، بدون بستری، بدون بی هوشی و کمتر از  شش ساعت را تقبل نمی کنند. در نتیجه هزینه ای بابت لیزر به بیمار پرداخت نمی کند. اما از آنجایی که یکی از مزیت های لیزر این است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و طی دوره نقاهت ندارد، همچنان از نظر اقتصادی در مقایسه با جراحی به صرفه تر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا