عکس فیستول مقعدی

عکس فیستول

در عکس فیستول مقعدی مشاهده می کنید که، سوراخ فیستول به وسیله تجمع عفونت پوشانده شده است و این امر تشخیص بیماری را برای فرد کمی مشکل می کند.

فیستول مقعدی بیماری ناخوشایند مقعدی است، که مشکلات و عوارض بسیاری را برای بیمار به همراه دارد، این بیماری موجب اتصال غیر طبیعی دو ارگان از بدن به یکدیگر می گردد.

فیستول هیچ گونه درمان خانگی ندارد و تنها راه درمان قطعی آن عمل جراحی فیستول یا لیزر فیستول می باشد. هزینه درمان فیستول با لیزر در مقایسه با عمل جراحی سنتی ممکن است ممکن است بیشتر به نظر برسد اما در مقایسه با عوارض و نقاهت طولانی مدت جراحی، امکان بازگشت و عود مجدد فیستول در روش جراحی و هزینه برای درمان مجدد، لیزر فیستول مقرون به صرفه تر خواهد بود و بیمار فقط یک بار برای همیشه هزینه می کند.

همان طور که در عکس فیستول مقعدی نیز مشخص است رکتال از طریق اتصالی به پوست بیرون مقعد راه یافته، این مسیر موجب می شود عفونت و آلودگی های موجود در مقعد به سطح پوست اطراف آن منتقل شده و موجب تجمع عفونت در این ناحیه گردد.

ایجاد فیستول همراه با درد، سوزش، خارش، ترشحات آلوده و خون آلود و خونریزی از مقعد است. عامل فیستول مقعدی را در اغلب موارد می توان عدم درمان به موقع و کامل آبسه مقعدی عنوان نمود،زیرا وجود آبسه یا همان عفونت  تجمع کرده، موجب بروز مسیری آلوده در دراز مدت می شود.

عکس فیستول

در دیگر عکس فیستول مقعدی مشاهده می کنید که، سوراخ فیستول به وسیله تجمع عفونت پوشانده شده است و این امر تشخیص بیماری را برای فرد کمی مشکل می کند. برای درمان فیستول روش های مختلفی ارائه شده که هر یک به میزان های مختلفی می توانند در درمان فیستول موفق عمل نمایند. اما بهترین روش درمان فیستول که نتیجه ای قطعی به همراه دارد، درمان آن با لیزر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا